Słoneczny dzień idealny na małą ucieczkę do Buska – Zdroju. Spacer wśród zieleni Parku Zdrojowego, mikroklimat w Tężni solankowej i chwila wytchnienia przy aromatycznej kawie. Na koniec coś słodkiego – lody smakujące jeszcze lepiej w tak piękny wiosenny dzień. Prosto, spokojnie, po prostu dobrze.