Dziś braliśmy udział w prelekcji „Eko Senior” w Starostwie Powiatowym w Busku – Zdroju, zorganizowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Było to spotkanie pełne ciekawych informacji o ekologii, a także ciekawych praktycznych wskazówek od przedstawicieli straży pożarnej i policji . Dziękujemy za wartościową wiedzę!