Trochę emocji, chwila refleksji i małe przyjemności — „Niko, czyli prosta zwyczajna historia” w Teatrze Żeromskiego w Kielcach, a później kawa i słodkości
























Trochę emocji, chwila refleksji i małe przyjemności — „Niko, czyli prosta zwyczajna historia” w Teatrze Żeromskiego w Kielcach, a później kawa i słodkości























