Za nami niesamowity dzień! Gościliśmy dziś u siebie przyjaciół z Środowiskowy Dom Samopomocy Fundacja Gramy z Tobą na wspólnym grillu integracyjnym. Pogoda dopisała, a atmosfera była jeszcze gorętsza! Dziękujemy Wam za odwiedziny i kapitalną zabawę. Oby takich spotkań było jak najwięcej! Do zobaczenia następnym razem!